0.5-4.5VDC czujnik ciśnienia cieczy sygnał wyjściowy czujnik ciśnienia krzemu piezoresystywnego
Product Details
| Dokładność: | ± 0,5% F.S. | Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0~10kpa...5mpa | Sygnał wyjściowy: | 4-20mA/0,5-4,5VDC |
| zasilacz: | 12-30V prądu stałego | Proces łączenia: | G1/2, M20x1.5 |
| Poziom ochrony: | IP65 | Gwarancja: | 2 lata |
| Wynagrodzenie Temp.: | 0~70°C | Temperatura robocza: | -20~80℃ |
| Podkreślić |
4.5VDC czujnik ciśnienia płynu,Sygnał wyjściowy czujnika ciśnienia cieczy,0.5VDC Piezoresystywny czujnik ciśnienia krzemu |
||
Product Description
0.5-4.5VDC sygnał analogowy wyjściowy piezoresystywny czujnik ciśnienia przemysłowego
BP156 Czujnik ciśnienia przemysłowego
Wprowadzenie czujnika ciśnienia przemysłowego BP156:
Przekaźnik ciśnienia serii BP156 jest szeroko stosowany w przemyśle, takim jak produkcja, ropa naftowa i gazowa, przetwarzanie chemiczne i wiele innych.w połączeniu z wysokiej jakości komponentami, czyni go idealnym wyborem dla wymagających zastosowań.ten nadajnik konsekwentnie dostarcza dokładnych i niezawodnych wyników dla systemów kontroli i monitorowania procesów.
Cechy produktuz czujnikiem ciśnienia przemysłowego BP156:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
2. Zero i pełna skala regulowana
3Wysoka precyzja.
Wnioskiz czujnikiem ciśnienia przemysłowego BP156:
1Pomiar ciśnienia gazów i płynów nierzędnych ze stali nierdzewnej 316L
2. Stosowane w przemyśle morskim i lotniczym
3Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Parametry działania: | |
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ≤ 0,1% FS |
| Hysteresa | ≤ 0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,05 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |



| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
4W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20oC, należy wybrać uszczelniacz O-ring EPDM.
5W przypadku, gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadkuProszę określić w kolejności.
| Przewodnik w zakresie zamówienia | |||||||||
| BP15X | Analogiczny nadajnik ciśnienia | ||||||||
| Kod | Projekt budowy | ||||||||
| 5 | Wtyczka Packarda | 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra | ||||||
| 7 | Mini złącze Hirschmanna | 8 | Duży złącze Hirschmanna | ||||||
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa lub MPa |
X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | ||||||||
| Kod | Zasilanie | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | Pozostałe ((¢50.4 Flanka) | ||||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel zamknięty wylot 1,5 metra | ||||||||
| B4 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | ||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | ||||||||
| A | Bezwzględna presja | ||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||||||||
Product Highlights
0.5-4.5VDC sygnał analogowy wyjściowy piezoresystywny czujnik ciśnienia przemysłowego BP156 Czujnik ciśnienia przemysłowego Wprowadzenie czujnika ciśnienia przemysłowego BP156: Przekaźnik ciśnienia serii BP156 jest szeroko stosowany w przemyśle, takim jak produkcja, ropa naftowa i gazowa, przetwarza...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.