24VDC inteligentny cyfrowy przetwornik ciśnienia 4-20mA przetwornik ciśnienia z cyfrowym wyświetleniem
Product Details
| Model nr.: | BP93420-III | Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0.25% F.S. | zasilacz: | 12 ~ 36 V, standardowe 24 V |
| Typ sygnału wyjściowego: | Cyfrowe analogowe | Rodzaj ciśnienia: | Wskaźnik, ciśnienie bezwzględne, ciśnienie zamknięte |
| Typ struktury: | Inteligentny przetwornik ciśnienia | Środek pomiarowy: | Płyn, gaz, ropa naftowa |
| Materiał: | Zestaw odlewanego aluminium | Gwarancja: | 2 lata |
| Podkreślić |
Inteligentny cyfrowy przetwornik ciśnienia 24VDC,Przełącznik ciśnienia 4mA z cyfrowym wyświetlaczem,Przełącznik ciśnienia 20mA z cyfrowym wyświetlaczem |
||
Product Description
4-20mA 24VDC inteligentny nadajnik ciśnienia cyfrowy czujnik ciśnienia z wyświetlaczem
Inteligentny nadajnik ciśnienia BP93420-III
Wprowadzenie inteligentnego nadajnika ciśnienia:
Cyfrowy inteligentny nadajnik ciśnienia BP93420-III jest urządzeniem, które dokładnie mierzy ciśnienie płynów, gazów lub pary.Jest to wszechstronny nadajnik ciśnienia, który oferuje regulowane ustawienia zerowe i pełne, a także różnorodne opcje sygnału wyjściowego w celu zaspokojenia różnych potrzeb aplikacji. BP93420-III jest zaprojektowany w celu zapewnienia wysokiego poziomu dokładności i stabilności,zapewnienie niezawodnych i spójnych odczytów ciśnienia w czasieJest to wysoce konfigurowalny nadajnik ciśnienia, który może być skonfigurowany w celu spełnienia określonych wymagań dotyczących zasięgu, dokładności i sygnału wyjściowego.
Cechy produktuz inteligentnego nadajnika ciśnienia:
1. Szeroki zakres pomiarów
2. Różne formy sygnału wyjściowego
3. regulowany punkt zerowy i pełna skala
4Wysoka precyzja.
Wnioskiz inteligentnego nadajnika ciśnienia:
1- ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, energetycznej i hydrologicznej
2. pomiar i kontrola ciśnienia
3Przemysł ogólny
| Parametry wydajności inteligentnego nadajnika ciśnienia | |
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~10kPa...100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ≤ ± 0,1% FS |
| Hysteresa | ≤ ± 0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,2 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |






| Wskazówki dotyczące zamawiania |
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, proszę poinformować naszą firmę i określić je w zamówieniu.
| Przewodnik w zakresie zamówienia | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | |||||||
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||


Częste pytania:
Aby polecić najbardziej odpowiedni czujnik, proszę podać poniższe informacje.
1Temperatura robocza: -40~125 °C
2- Testy?
3Wyjście: 4-20mA, RS485 czy inne?
4Śruby: G1/4, 1/4NPT, R1/4, M20*1.5?
5Hirschmann, Packard, bezpośredni przewodnik?
6Ilość zamówienia: ?
Product Highlights
4-20mA 24VDC inteligentny nadajnik ciśnienia cyfrowy czujnik ciśnienia z wyświetlaczem Inteligentny nadajnik ciśnienia BP93420-III Wprowadzenie inteligentnego nadajnika ciśnienia: Cyfrowy inteligentny nadajnik ciśnienia BP93420-III jest urządzeniem, które dokładnie mierzy ciśnienie płynów, gazów lub ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.