BP93420-IC M12*1 Czujnik nadajnika ciśnienia ze stali nierdzewnej dla przemysłu
Product Details
| Dokładność: | ±0,5% FS | Sygnał wyjściowy: | 4-20MA |
|---|---|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna | Zasilanie: | 24 V prądu stałego |
| Nazwa produktu: | BP157 Czujnik nadajnika ciśnienia | Rodzaj połączenia: | Gwintowane |
| Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie odniesienia uszczelnienia | Poziom ochrony: | IP65 |
| Podkreślić |
M12 stainless steel pressure sensor,industrial pressure transmitter sensor,stainless steel pressure transmitter |
||
Product Description
BP93420-IC M12*1 Czujnik nadajnika ciśnienia ze stali nierdzewnej dla przemysłu
Wprowadzenie czujnika ciśnienia:
Czujnik ciśnienia BP93420-IC to bardzo precyzyjny i trwały produkt do pomiaru i przekazywania odczytów ciśnienia.może wytrzymać trudne warunki i zapewnia długoterminową niezawodnośćCzujniki nadajników ciśnienia są specjalnie zaprojektowane do pomiaru ciśnienia i przekształcania go w sygnał elektryczny w celu łatwego monitorowania i sterowania.ciśnienie bezwzględne i ciśnienie referencyjne uszczelnieniaDzięki temu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych i komercyjnych.
| Parametry wydajności czujnika nadajnika ciśnienia | |
| EASUREMENT Zakres | - 100 kPa... 0 kPa 10 kPa... 100 MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70°C ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg |
Zastosowania czujników nadajnika ciśnienia
Czujnik nadajnika ciśnienia jest szeroko stosowany w różnych gałęziach przemysłu, w tym:
- Ropa naftowa i gaz
- Przetwarzanie chemiczne
- Produkty farmaceutyczne
- Żywność i napoje
- Produkcja energii
- Oczyszczanie wody i ścieków
Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
A: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja produktów? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
.
Product Highlights
BP93420-IC M12*1 Czujnik nadajnika ciśnienia ze stali nierdzewnej dla przemysłu Wprowadzenie czujnika ciśnienia: Czujnik ciśnienia BP93420-IC to bardzo precyzyjny i trwały produkt do pomiaru i przekazywania odczytów ciśnienia.może wytrzymać trudne warunki i zapewnia długoterminową niezawodnoś...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.