ODM Podwodny czujnik ciśnienia wody PTFE Kabel Przekaźnik poziomu paliwa
Product Details
| Model nr.: | BH93420-IT | Zakres: | 0-1m~300m |
|---|---|---|---|
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna | Produkcja: | 0,5–4,5 V/4–20 mA |
| Pochodzenie: | Baoji Chiny | Kod Hs: | 90261000 |
| Stopień dokładności: | ,00,5% | Ocena IP: | IP68 |
| Dostosowanie: | Dostępne OEM i ODM | Władza: | 5VDC / 24VDC |
| Podkreślić |
ODM Podwodny czujnik ciśnienia wody,Podwodny czujnik ciśnienia wodnego PTFE kabel,ODM Ransmitter poziomu paliwa |
||
Product Description
BH93420-IT Przekaźnik poziomu płynu dla paliwa z kablem PTFE
Wprowadzenie nadajnika poziomu płynu:
Przenośny nadajnik poziomu płynu BH93420-IT przyjmuje kabel politetrafluoroetylenowy, specjalną technologię, dostosowane pomiary poziomu pary i oleju napędowego.Przekaźnik poziomu wejścia jest umieszczany bezpośrednio w środku pomiarowym i jest bardzo wygodny w instalacji i użyciuKonstrukcja w stanie stałym, brak ruchomych części, wysoka niezawodność, długa żywotność z wody, oleju do lepkiej pasty można mierzyć z wysoką precyzją, nie wpływa na piankowanie, osadzenie,charakterystyka elektryczna mierzonego średnio szerokiego zakresu kompensacji temperaturyPrzekaźnik poziomu płynu typu wejściowego posiada ochronę polarności zasilania i ochronę ograniczającą prąd z przeciążeniem.
Cechy produktuz płynnym poziomem nadajnika:
- 1Całkowita obudowa ze stali nierdzewnej, odpowiednia do różnych warunków testowych
- 2. pomiar sondy podwodnej, łatwa instalacja
- 3. Różne opcje sygnału wyjściowego
- 4. znak odporny na wybuch: EXIAIICT6
- 5Wysoki poziom ochrony: IP68
- 6Kabel teflonowy.
- 1Kompatybilny z 316LSS, płynami nieżrącimi
- 2Monitorowanie poziomu wody w różnych zastosowaniach, takich jak ścieki, woda przemysłowa i komunalna, zbiorniki wody, studnie, rzeki, woda morska, jeziora itp.
- 3. Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach oleju napędowego
| Parametry wydajnościz płynnym poziomem nadajnika | |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Przesyłka | ≤ 2 X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ±1,5% F.S. (typowy) ±2% F.S. (maksymalny) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ±1,5% F.Sr ((typu) ± 2% F.S. (maks.) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m) ); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabel) |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 drut |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 |



| Wskazówki dotyczące zamawiania |
2Należy określić gęstość środka pomiarowego.
3W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych proszę podać szczegóły naszej firmie i wskazać je w zamówieniu.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
| Rozkaz Przewodnikz płynnym poziomem nadajnika | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BH93420 | Kod | Projekt budowy | ||||||
| Ja... | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
| Kod | Materiał | |||||||
| 01 | 304 ze stali nierdzewnej | |||||||
| 02 | 316L ze stali nierdzewnej | |||||||
| Kod | Materiał kablowy | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
Częste pytania:
1P: Jakie są właściwości waszych czujników ciśnienia?
A: wysoka dokładność, trwałość i wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Oferujemy usługi OEM i ODM.
3- Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
Odpowiedź: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w miesiącu, więc jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi dużych zamówień.Zaleca się, abyś skontaktował się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynny harmonogram produkcji i dostawy.
4P: Jaki jest ogólny czas realizacji?
Odp.: Standardowy model 5~8 dni roboczych.
5P: Jakie są ceny produktu? Czy są jakieś zniżki?
A: Konkurencyjne ceny, rabaty na zamówienia masowe lub partnerów długoterminowych.
6. P: Jaki jest okres gwarancji Twojego produktu?
Odpowiedź: Nasz okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty dostawy. Odpowiemy na Państwa pytania w ciągu 24 godzin po sprzedaży i w każdej chwili poprowadzimy Państwa zdalnie za pośrednictwem sieci PC.




Product Highlights
BH93420-IT Przekaźnik poziomu płynu dla paliwa z kablem PTFE BH93420IT Wpływający nadajnik poziomu płynu Wprowadzenie nadajnika poziomu płynu: Przenośny nadajnik poziomu płynu BH93420-IT przyjmuje kabel politetrafluoroetylenowy, specjalną technologię, dostosowane pomiary poziomu pary i oleju nap...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.