Bp93420-Iq Przepuszczalnik ciśnienia przepuszczalnika przepuszczalnika ciśnienia
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IQ | Stopień ochrony: | IP65 |
|---|---|---|---|
| Waga: | ~ 0,3 kg | Materiał obudowy: | 304 SS |
| Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Pakiet transportowy: | Standardowe opakowanie eksportowe z kartonem |
| Specyfikacja: | czujnik ciśnienia z krzemu | Zacisk: | Φ50,4 mm |
| Pochodzenie: | Baoji, Chiny | Kod HS: | 9026201090 |
| Możliwość Supply: | 50000 SZTUK / Rok | Typ struktury: | Przetwornik ciśnienia z rozproszonego krzemu |
| Środek pomiarowy: | Powietrze i płyn | Stopień dokładności: | 00,25%, 0,5%,00,3% |
| Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa | Kwalifikacja IP: | IP65 |
| Dostosowanie: | <i>Available |</i> <b>Dostępne |</b> <i>Customized Request</i> <b>Dostosowane żądanie</b> | ||
| Podkreślić |
Bp93420-Iq Przepuszczalnik ciśnienia przepuszczalnika,Przesyłacz ciśnienia przepływowego przepływowy przepływowy przepływowy,50.4mm Przesyłowiec ciśnienia z zaciskiem |
||
Product Description
Φ50.4MM SENSOR PRESSURE TRANSMITTER KLAPP FLUSH DIAFRAGAM
BP93420-IQ PresureTWysyłający
Wprowadzenieprzepływ czujnik ciśnienia przewodu:
Przekaźnik ciśnienia BP93420-IQW sprawieobwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej, przekształcającTen nadajnik ciśnienia jest przede wszystkimstosowane w miejscach, w których wymagane są wysokie warunki sanitarne, zapewniające niezawodne idokładne pomiary ciśnienia w środowiskach higienicznych.
- Różne opcje interfejsu ciśnienia
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Wysoka dokładność z konstrukcją w pełni ze stali nierdzewnej
- Łatwe do czyszczenia.
- Odpowiednie do pomiaru gazów i płynów nieżrących z 316L
- Idealne do ochrony środowiska i przemysłu chemicznego
- Używane w przemyśle morskim i lotniczym
- Dobrze nadaje się do stosowania w medycynie, biofarmaceutyce i higienie żywnościPrzemysł.
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa 35kPa... 3,5MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70°C ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~0,2 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ̊20 mA | 12 ̊30VDC | 2/3/4 drutu |
| 010/20mA |
3 przewody |
|
| 0/1 ‡5V | ||
| 0/1 ∆10V | ||
| 0.5·4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ≈ 30 V / akumulator | 4 przewody |
| Rozkaz Przewodnik | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
A: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja produktów? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancyjny wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasze usługi posprzedażowe odpowiedzą na pytania w ciągu 24 godzin, zdalne instrukcje przez sieć PC jestZawsze dostępna.
Product Highlights
Φ50.4MM SENSOR PRESSURE TRANSMITTER KLAPP FLUSH DIAFRAGAM BP93420-IQ PresureTWysyłający Wprowadzenieprzepływ czujnik ciśnienia przewodu: Przekaźnik ciśnienia BP93420-IQW sprawieobwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej, przekształcającTen nadajnik ciśnienia jest ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.