Czujnik poziomu paliwa, nadajnik poziomu wody, czujnik poziomu piezoresystywny z flansą
Product Details
| Model nr.: | BH93420-WS | Materiał Houingowy: | 316L Stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Stability: | ±0.1%F.S/Year(Typ.) | Diaphragm Material: | 316L Stainess Steel |
| Transport Package: | Carton | Trademark: | HT sensor |
| Origin: | Shaan Xi | Type: | Silicon Piezoresistive Type water level transmitter |
| Projektowanie konstrukcji: | Typ kołnierza | IP Rating: | IP68 |
| Podkreślić |
czujnik paliwa nadajnik poziomu wody,Przewodnik poziomu wody piezoresystywny,Piezoresystywny czujnik poziomu z brzytką |
||
Product Description



BH93420-WS czujnik poziomu wody, czujnik paliwa z płaszczem
BH3401- WS. Czujnik poziomu ściekówWprowadzeniez czujnikiem ciśnienia nadajnika poziomu wody:
BH93420 - WS nadajnik ciśnienia wody z wysokiej precyzji piezorezystywnym czujnikiem ciśnienia z krzemu jest czuły na element pomiarowy.Ma mocny projekt i całą strukturę ze stali nierdzewnej 316 lTen rozproszony czujnik ciśnienia z krzemu zapewnia doskonałą długoterminową stabilność i odporność na trudne warunki, co czyni go idealnym do stosowania w zastosowaniach górniczych i budowlanych.Przekaźnik nadaje się do pomiaru poziomu płynu w zanieczyszczonych środowiskach płynnychTakie jak zbiorniki z osadami, zbiorniki do oczyszczania, trawniki, zbiorniki aluminiowe, zbiorniki do przechowywania chemikaliów, zbiorniki, wapno, zbiorniki i zbiorniki.Głowa muszli z 1/2 nici NPT i może być stosowana do szerszego zakresu zastosowań środowiskowych.
Charakterystyka produktu czujnika ciśnienia nadajnika poziomu wody:
- Specjalnie zaprojektowany do trudnych warunków.
- - Wybuchoodporne.
- Wysoka ochrona: IP68
- Całkowita konstrukcja ze stali nierdzewnej 316L z doskonałą odpornością na korozję.
- Wysoka precyzja i dobra stabilność.
| Parametry wydajności z czujnikiem ciśnienia nadajnika poziomu wody | |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | -10-80oC |
| Temperatura pracy | -20-100oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 316L ze stali nierdzewnej |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 2,1 kg (bez kabel) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 drut |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |
| Projekt budowy |


| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1Przy wyborze należy upewnić się, że medium badane jest kompatybilne z częściami produktu w kontakcie z nim.
2. domyślnym medium jest woda, a gęstość wynosi 1000 kg/m3.w celu dokładniejszego pomiaru należy podać gęstość środka pomiarowego.
3W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych proszę podać szczegółowe informacje i wskazać w zamówieniu.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu,zaleca się, aby użytkownicy instalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i zapewnili niezawodne uziemienie produktu i zasilania.
| Rozkaz Przewodnikz czujnikiem ciśnienia nadajnika poziomu wody | ||||||||
| BH | Kod | Projekt budowy | ||||||
| WS | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
| Kod | Materiał kablowy | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
| C3 | PTFE | |||||||
Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
A: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja produktów? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
Product Highlights
BH93420-WS czujnik poziomu wody, czujnik paliwa z płaszczem BH3401- WS. Czujnik poziomu ścieków Wprowadzeniez czujnikiem ciśnienia nadajnika poziomu wody: BH93420 - WS nadajnik ciśnienia wody z wysokiej precyzji piezorezystywnym czujnikiem ciśnienia z krzemu jest czuły na element pomiarowy.Ma mocny ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.