0-100psi Zanurzeniowy przetwornik poziomu cieczy Piezorezystancyjny czujnik poziomu wody
Product Details
| Model nr.: | BH93420-WS | Zakres: | 0-5 psi~~100 psi |
|---|---|---|---|
| Materiał Houingowy: | Stala stalowa | Stabilność: | ±0,2% FS/rok (typ.) |
| Materiał przepony: | 316L Stal nierdzewna | Kod HS: | 90261000 |
| Typ: | Przekaźnik poziomu płynu typu krzemu piezoresystywnego | Zakres ciśnienia: | Ciśnienie miernika, ciśnienie bezwzględne |
| Typ wyświetlania: | Bez wyświetlacza | Ocena IP: | IP68 |
| Podkreślić |
100 psi podwodny nadajnik poziomu płynu,Piezorezystywny podwodny nadajnik poziomu płynu,Piezoresystywny nadajnik poziomu wody |
||
Product Description
HT BH93420-WS przetwornik poziomu cieczy do pomiaru poziomu wody
Wprowadzenie do czujnika poziomu cieczy:
Czujnik poziomu cieczy do ścieków BH93420-WS to czujnik ciśnienia do pomiaru poziomu cieczy. Opiera się na zmierzonym statycznym ciśnieniu cieczy, a wysokość cieczy jest proporcjonalna do zasady przyjęcia izolacji dyfuzyjnego elementu czujnikowego krzemowego lub czułego ceramicznego czujnika ciśnienia pojemnościowego, ciśnienie statyczne jest przekształcane na sygnały elektryczne, po kompensacji temperatury i korekcji liniowej, przekształcane na standardowe sygnały elektryczne. Ogólnie odpowiedni dla petrochemii, metalurgii, energetyki, farmacji, zaopatrzenia w wodę i kanalizacji, ochrony środowiska i innych systemów i gałęzi przemysłu różnych mediów pomiaru poziomu cieczy.
Cechy produktuczujnika poziomu cieczy:
- Specjalnie zaprojektowany do trudnych warunków.
- Oznaczenie przeciwwybuchowe: ExiaIICT6.
- Wysoka ochrona: IP68.
- Pełna konstrukcja ze stali nierdzewnej 316L z doskonałą odpornością na korozję.
- Wysoka precyzja i dobra stabilność.
- Kompatybilny z 316LSS, cieczami niekorozyjnymi.
- Monitorowanie poziomu oleju w zbiornikach na olej napędowy, zbiornikach paliwa i innych pojemnikach na paliwo.
- Pomiar poziomu w zanieczyszczonych cieczach, takich jak osadniki, klarowniki,komory fermentacyjne, zbiorniki ałunu, zbiorniki chemiczne, doły ściekowe i zbiorniki wody.
| Parametry wydajności czujnika poziomu cieczy | |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie bezwzględne, ciśnienie hermetyczne |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność w 25°C | ±0,25% (typ.) ±0,5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,2%F.S/rok (maks.) |
| Dryft temperatury zera | ±0,01%FS/°C (>100KPa), ±0,02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Dryft temperatury zakresu | ±0,01%FS/°C (>100KPa), ±0,02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | -10-80°C |
| Temperatura pracy | -20~100°C |
| Temperatura przechowywania | -30~100°C |
| Wibracje | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP67, IP68 |
| Uszczelka O-ring | Guma fluorowa |
| Waga | ~2,1 kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Polietylen, poliuretan, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 przewody |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC |
| Konstrukcja zewnętrzna |




| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1. Przy wyborze należy upewnić się, że mierzone medium jest kompatybilne z częściami produktu, które mają z nim kontakt.
2. Gdy wymagane jest zmierzenie głębokości medium, należy podać gęstość mierzonego medium.
3. W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub RF, prosimy o dostarczenie szczegółowych informacji naszej firmie i wskazanie tego w zamówieniu.
4. Aby zapewnić niezawodne działanie produktu, zaleca się zainstalowanie na miejscu urządzeń ochrony odgromowej i upewnienie się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
| Zamówienie Przewodnik | ||||||||
| BH | Kod | Konstrukcja zewnętrzna | ||||||
| WS | Przetwornik ciśnienia | |||||||
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Inne | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Typ ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie manometryczne | |||||||
| A | Ciśnienie bezwzględne | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia hermetyczne | |||||||
| Kod | Materiał kabla | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
| C3 | PTFE | |||||||



FAQ:
1. P: Jakie są cechy charakterystyczne przetworników czujników ciśnienia?
O: Wysoka precyzja, trwałość, doskonała wydajność. Dostępne jest dostosowywanie.
2. P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Oferujemy usługi OEM i ODM.
3. Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
O: Nasz zakład produkcyjny może wyprodukować do 30 000 przetworników czujników ciśnienia miesięcznie, więc jesteśmy dobrze wyposażeni, aby sprostać potrzebom dużych zamówień. Zaleca się jednak wcześniejszy kontakt z naszym zespołem sprzedaży w celu zapewnienia sprawnego harmonogramu produkcji i dostawy.
4. P: Jaki jest ogólny czas realizacji zamówienia?
O: Standardowy model 5~8 dni roboczych. Produkty niestandardowe mogą się różnić.
5. P: Jak wyceniany jest produkt? Czy są jakieś rabaty?
O: Konkurencyjne ceny, rabaty dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaki jest okres gwarancji na Państwa produkt? A co z obsługą posprzedażną?
O: Nasz okres gwarancji wynosi 24 miesiące po dostawie, odpowiadamy na Państwa pytania w ciągu 24 godzin po sprzedaży, zdalne wskazówki przez sieć PC w dowolnym momencie.
Product Highlights
HT BH93420-WS przetwornik poziomu cieczy do pomiaru poziomu wody BH93420-WS Czujnik poziomu cieczy do ścieków Wprowadzenie do czujnika poziomu cieczy: Czujnik poziomu cieczy do ścieków BH93420-WS to czujnik ciśnienia do pomiaru poziomu cieczy. Opiera się na zmierzonym statycznym ciśnieniu cieczy, a ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.