BHZ93420-III Sereies czujnik poziomu płynu 316L nadajnik ciśnienia Hart Agreement
Product Details
| Model nr.: | BHZ93420-III | Projekt: | Zaakceptuj dostosowane |
|---|---|---|---|
| Kabel: | PE, PU, PTFE | Dokładność: | 0,25%, 0,3%, 0,5% |
| Materiał membrany: | 316L Stal nierdzewna | Waga netto: | 1,6 kg |
| Pakiet transportowy: | karton | Znak towarowy: | Czujnik HT |
| Pochodzenie: | Shaan Xi | Kod HS: | 90261000 |
| Możliwość Supply: | 500-1000 | Rodzaj: | Typ piezoresystywnego krzemu |
| Projektowanie konstrukcji: | Typ wejścia | Typ wyświetlacza: | LED |
| Stopień dokładności: | 00,1%,00,25% | Kwalifikacja IP: | IP68 |
| Podkreślić |
BHZ93420-III Sereies czujnik poziomu płynu,Czujnik poziomu płynu 316L,316L Przekaźnik ciśnienia |
||
Product Description
HT BHZ93420-III SERIEJY WYTRZĄCZNIK PŁYNNEGO NALÓŻNIKU Z UZGÓDNIeniem
BHZ93420IIILpłynne poziomTWysyłający
Wprowadzenie:
BHZ93420-III inteligentny nadajnik poziomu płynu typu wstawienniczego wyposażony jest w wysokoprecyzyjny Służy do pomiaru ciśnienia statycznego, który jest bezpośrednio proporcjonalny do poziomu płynu.Nadajnik wykorzystuje protokół komunikacji HART do osiągnięcia transmisji sygnału cyfrowego i komunikacji dwukierunkowej.
nadajnik poziomu płynu na ekranie LED/LCD powinien być pokryty funkcjami, w tym wartością poziomu płynu, stanem alarmu, stanem pracy, przełączaniem jednostki i parametrami konfiguracji,aby użytkownicy mogli intuicyjnie zrozumieć i obsługiwać nadajnik poziomu płynu
Cechy produktu:
- Wyjście protokołu komunikacji HART, z możliwością wyświetlania
- Wysoka dokładność i doskonała stabilność
- Wskaźnik odporności na wybuchy: ExiaIICT6
- Wysoki poziom ochrony, IP68
- Dostępne kable PE, PTFT, PU
- Dostępne różne struktury, spełniające różne wymagania klientów na miejscu
- Kompatybilny z 316LSS, płynami niekorozyjnymi
- Monitoring poziomu wody w różnych zastosowaniach, takich jak ścieki, woda przemysłowa i komunalna, zbiorniki wody, studnie, rzeki, woda morska, jeziora itp.
- Monitorowanie poziomu paliwa napędowego, paliwa i innego oleju w zbiorniku
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | 0? 10m... 400mH2O |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25°C | ±0,1% (typowe) ±0,2% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,15% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/°C ((> 100KPa), ± 0,02% FS/°C (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/°C ((> 100KPa), ± 0,02% FS/°C (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50°C (0-1m. 0-2m); 0-70°C |
| Temperatura pracy | -20~80°C |
| Temperatura przechowywania | -30~100°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Szok. | 100 g |
| Materiały mieszkaniowe | Odlewany aluminium, stal nierdzewna 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | ¥100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,6 kg (bez kabli) |
| Materiał kablowy | Kable polietylenowe, poliuretanowe, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ¢ 20 mA z Hartem | 15 ̊30VDC | 2 przewody |
| Projekt budowy | |
| 2088 |
![]() |
| 3051A | ![]() |
| 3051 | ![]() |
| Połączenie elektryczne | ||||
![]() |
4-20mA - Nie, nie. |
1 | V+ | Czerwony |
| 2 | /V- | Żółty | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA - Nie, nie. |
1 | V+ | Czerwony |
| 2 | /V- | Żółty | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA - Nie, nie. |
1 | V+ | Czerwony |
| 2 | /V- | Żółty | ||
| 3 | GND | |||
| 4 | NC | |||
| Przykłady wyboru |
Wskazówki do zamawiania:
1Należy upewnić się, że medium mierzone jest zgodne z komponentami produktu, które są z nim w kontakcie podczas wyboru.
2Należy określić gęstość środka pomiarowego.
3W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych proszę podać szczegóły naszej firmie i wskazać je w zamówieniu.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
PrzewodnikZatem:
| BHZ93420 | Kod | Projekt budowy | ||||||||
| III | Inteligentny nadajnik poziomu płynu | |||||||||
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |||||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||||
| S1 | 4~20mADC | S2 | 4~20mADCzHart. | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||||
| B4 | 2088 z wyświetlacz | |||||||||
| B5 | 3051 | |||||||||
| B6 | 3051A | |||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||||
| Kod | Materiał kablowy | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFE | |||||||||
Product Highlights
HT BHZ93420-III SERIEJY WYTRZĄCZNIK PŁYNNEGO NALÓŻNIKU Z UZGÓDNIeniem BHZ93420IIILpłynne poziomTWysyłający Wprowadzenie: BHZ93420-III inteligentny nadajnik poziomu płynu typu wstawienniczego wyposażony jest w wysokoprecyzyjny Służy do pomiaru ciśnienia statycznego, który jest bezpośrednio proporcjon...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.