Bh93420-I Podwodny przetwornik ciśnienia 4-20ma Nbsp przetwornik ciśnienia wody
Product Details
| Model nr.: | BH93420-I | Formularz wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 |
|---|---|---|---|
| Kwalifikacja IP: | IP68 | Projekt: | Zaakceptuj dostosowane |
| Dokładność: | 00,25%, 0,5% | Materiał membrany: | 316L Styło sztuczne |
| Waga netto: | 0,3 kg | Pakiet transportowy: | karton |
| Pochodzenie: | Shaan Xi | Kod HS: | 90261000 |
| Możliwość Supply: | 2000 sztuk / miesiąc | Rodzaj instalacji: | Rodzaj podwodny |
| Kontakt: | Wpływ | Proces produkcji: | Rozproszony krzemowy |
| Typ sondy: | Typ sondy | Dostosowanie: | <i>Available |</i> <b>Dostępne |</b> <i>Customized Request</i> <b>Dostosowane żądanie</b> |
| Podkreślić |
Bh93420-I Podwodny czujnik ciśnienia,Podwodny czujnik ciśnienia 4-20ma,4-20ma Nbsp Przełącznik ciśnienia wody |
||
Product Description
BH93420-Ja...Wwęgiel poziomTransytor
Wprowadzenie nadajnika poziomu wody:
BH93420-I 4-20MA &NBSP;DIFFUSED SILICON 0,25%F.S &NBSP;PRODUKCZNIK WSZYSTKIEJ WŁODNIEJczujnik poziomu wody, który wykorzystuje szereg HT dyfuzji krzemuWykorzystuje się jądro wypełnione olejem jako element pomiarowy sygnału.Odczuwająca część urządzenia jest zestawiona z elementami o charakterze kompaktowym.nadajnik, który jest zanurzony w wodzie jest całkowicie uszczelniony nierdzewnymZestaw zestawów zawierający materiały stalowe, zapewniający doskonałą wodoodporność.w celu wykonania rygorystycznych badań nad kompensacją i starzeniem przy wysokich i niskich temperaturach, w wyniku którychwysoka niezawodność i doskonała stabilność.
Cechy produktu:
1Całkowita obudowa ze stali nierdzewnej, odpowiednia do różnych środowisk testowych
2. pomiar sondy typu zanurzenia, łatwa instalacja
3. Różne opcje sygnału wyjściowego
4- oznakowanie przeciwwybuchowe: ExiaIICT6
5Wysoka stopa ochrony: IP68
6. Kabel PE lub PU
Wnioski:
1Kompatybilny z 316LSS, płynami nieżrącimi
2Monitorowanie poziomu wody w różnych zastosowaniach, takich jak ścieki, woda przemysłowa i komunalna, zbiorniki wody, studnie, rzeki, woda morska, jeziora itp.
3. Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach oleju napędowego
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | 0~10m...400mH2O |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabla) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |


|
Wskazówki do zamawiania: |
2Należy określić gęstość środka pomiarowego.
3W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych proszę podać szczegóły naszej firmie i wskazać je w zamówieniu.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
|
Rozkaz Przewodnik: |
||||||||
| BH93420 | Kod | Projekt budowy | ||||||
| Ja... | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
| Kod | Materiał | |||||||
| 01 | 304 ze stali nierdzewnej | |||||||
| 02 | 316L ze stali nierdzewnej | |||||||
| Kod | Materiał kablowy | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||



Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
A: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja produktów? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
Product Highlights
BH93420-Ja...Wwęgiel poziomTransytor Wprowadzenie nadajnika poziomu wody: BH93420-I 4-20MA &NBSP;DIFFUSED SILICON 0,25%F.S &NBSP;PRODUKCZNIK WSZYSTKIEJ WŁODNIEJczujnik poziomu wody, który wykorzystuje szereg HT dyfuzji krzemuWykorzystuje się jądro wypełnione olejem jako element pomiarowy sygnału...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.