BP156 Do klimatyzatora Mały czujnik nadajnika ciśnienia z czujnikiem Ht
Product Details
| Model nr.: | BP156 | Wynagrodzenie Temp.: | 0-70 stopni |
|---|---|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | 304S.S | Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Specyfikacja: | czujnik ciśnienia z krzemu | Znak towarowy: | HT czujnik |
| Rodzaj: | Czujnik nadajnika ciśnienia normalnego | Środek pomiarowy: | Gaz |
| Stopień dokładności: | 0,5g | Zakres ciśnienia: | 0 kpa ~ 10 kpa... 20 MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Dostosowanie: | Dostępne. |
| Podkreślić |
small size pressure transmitter sensor,air conditioner pressure sensor,HT sensor pressure transmitter |
||
Product Description
BP156 Do klimatyzatora Mały czujnik nadajnika ciśnienia z czujnikiem Ht
BP156 Przekaźnik ciśnienia
Wprowadzenie niewielkiego czujnika ciśnienia:
BP156czujnik ciśnienia małych rozmiarówjest wydajnym produktem specjalnie opracowanymWykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia do kompresorów powietrza i urządzeń chłodniczychtechnologii i jest wyposażony w obwód nadajnika o wysokiej wydajnościTen nadajnik charakteryzuje sięjego niewielkie rozmiary, silna odporność na wilgoć i doskonała odporność na działanie elektromagnetyczneProdukt przeszedł rygorystyczne testy i starzeniewyboru komponentów, półproduktów i wyrobów gotowych, zapewniającstabilna i niezawodna wydajność.
Cechy produktuz czujnikiem nadajnika ciśnienia o małych rozmiarach:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia.
2Kompaktna i lekka konstrukcja.
Wnioskiz czujnikiem nadajnika ciśnienia o małych rozmiarach:
1Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących ze stali nierdzewnej 316L.
2. stosowane w przemyśle morskim i lotniczym.
3Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego.
| Parametry wydajnościz czujnikiem nadajnika ciśnienia o małych rozmiarach: | |
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,15 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |





| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1Przy wyborze produktów upewnij się, że medium jest kompatybilne z częścią kontaktową badanego produktu.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty odporne na wybuchy nie zawierają cyfrowego wyświetlacza.
3Przy zamawianiu nadajnika z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownik w terenie instalował urządzenia ochronne przed błyskawicami,i zapewnić, że produkty i zasilanie niezawodne uziemienie.
5W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20 °C, należy wybrać pierścień uszczelniający typu EPDM O.
6. domyślna długość kablu 1,5 m, istnieją trzy rodzaje materiałów do wyboru.Jeśli potrzebujesz innego materiału kabla, proszę określić w formularzu zamówienia.
7W przypadku silnych wibracji, natychmiastowego uderzenia, silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych i innych specjalnych wymogów, proszę poinformować naszą firmę i wskazać w zamówieniu.

| Przewodnik w zakresie zamówienia | |||||||||
| BP15X | Analogiczny nadajnik ciśnienia | ||||||||
| Kod | Projekt budowy | ||||||||
| 5 | Wtyczka Packarda | 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra | ||||||
| 7 | Mini złącze Hirschmanna | 8 | Duży złącze Hirschmanna | ||||||
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa lub MPa |
X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | ||||||||
| Kod | Zasilanie | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | Pozostałe ((¢50.4 Flanka) | ||||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel zamknięty wylot 1,5 metra | ||||||||
| B4 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | ||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | ||||||||
| A | Bezwzględna presja | ||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||||||||




Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM.
3P: Co to jest?Gwarancja jakości?
Odpowiedź: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancyjny wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasze usługi posprzedażowe odpowiedzą na pytania w ciągu 24 godzin, zdalne instrukcje przez sieć PC jestZawsze dostępna.
Product Highlights
BP156 Do klimatyzatora Mały czujnik nadajnika ciśnienia z czujnikiem Ht BP156 Przekaźnik ciśnienia Wprowadzenie niewielkiego czujnika ciśnienia: BP156czujnik ciśnienia małych rozmiarówjest wydajnym produktem specjalnie opracowanymWykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia do kompresorów powietrza i ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.