BP156 OEM 4-20mA czujnik nadajnika wysokiego stabilnego ciśnienia do pomiaru płynów gazu wodnego
Product Details
| Model nr.: | BP156 | Materiały mieszkaniowe: | Stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Znak towarowy: | HT czujnik | Pochodzenie: | Chiny |
| Rodzaj konstrukcji: | Czujnik ciśnienia syliciowego rozproszonego | Stopień dokładności: | 0,5% FS |
| Zakres ciśnienia: | 0 kpa ~ 10 kpa... 20 MPa | Ocena IP: | IP65 |
| Dostosowanie: | OEM i ODM | Władza: | 5VDC //24VDC |
| Podkreślić |
4-20mA pressure transmitter sensor,high stable pressure sensor for liquids,OEM pressure transmitter for gas measurement |
||
Product Description
BP156 OEM 4-20mA czujnik nadajnika wysokiego stabilnego ciśnienia do pomiaru płynów gazu wodnego
BP156 Przekaźnik ciśnienia
Wprowadzenie czujnika ciśnienia:
Czujnik nadajnika ciśnienia BP156 wykorzystuje jako element pomiarowy sygnał z ołojowym rdzeniem izolacyjnego membrany izolacyjnej HT z silnika HT.Obwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnejProdukt został poddany rygorystycznym badaniom i badaniom starzenia komponentów, półproduktów,i produktów gotowych w celu zapewnienia stabilnej i niezawodnej wydajności.
Cechy produktuz czujnikiem nadajnika ciśnienia:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
2Struktura ze stali nierdzewnej o klasie ochrony IP65
3.Wysoka precyzja, cała konstrukcja ze stali nierdzewnej
Wnioskiz czujnikiem nadajnika ciśnienia:
1Pomiar ciśnienia gazów i płynów nierzędnych ze stali nierdzewnej 316L
2. Stosowane w przemyśle morskim i lotniczym
3. Używane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
4Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Parametry wydajnościz czujnikiem nadajnika ciśnienia: | |
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,05 kg |



| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |
| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium badane jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty odporne na wybuchy nie zawierają cyfrowego wyświetlacza.
3Przy zamówieniu nadajnika z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu,zaleca się, aby użytkownicy instalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i zapewnili niezawodne uziemienie produktu i zasilania.
5. O-kręgi z gumy fluorowej o znamionowym zakresie temperatury roboczej - 20 °C ~ 250 °C. W przypadku gdy temperatura robocza produktu jest niższa niż - 20 °C, należy wybrać pierścień uszczelniający typu EPDM O.
6. Definicja długości kabla wynosi 1,5 m i do wyboru są trzy rodzaje materiałów.Jeśli nie jest to określone, można użyć materiału kable polietylenowej.Jeśli potrzebujesz różnych materiałów kablowych,Proszę wskazać w kolejności.7W przypadku szczególnych wymagań, takich jak silne wibracje, natychmiastowy uderzenie, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, proszę poinformować nas i wskazać w zamówieniu.

| Przewodnik w zakresie zamówienia | |||||||||
| BP15X | Analogiczny nadajnik ciśnienia | ||||||||
| Kod | Projekt budowy | ||||||||
| 5 | Wtyczka Packarda | 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra | ||||||
| 7 | Mini złącze Hirschmanna | 8 | Duży złącze Hirschmanna | ||||||
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa lub MPa |
X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | ||||||||
| Kod | Zasilanie | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | Pozostałe ((¢50.4 Flanka) | ||||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel zamknięty wylot 1,5 metra | ||||||||
| B4 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | ||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | ||||||||
| A | Bezwzględna presja | ||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||||||||
Częste pytania
P: Czy jest pan firmą handlową czy producentem?
Odpowiedź: Jesteśmy producentem od 2004 r., zobowiązanym do produkcji wysoko dokładnych, stabilnych na dłuższy czas, ekonomicznych instrumentów pomiarowych ciśnienia/poziomu/temperatury.
P: Jaki jest wasz system kontroli jakości?
Odpowiedź: Nasza fabryka posiada certyfikat ISO 9001-2015.
P: Jaka jest gwarancja produktów?
Odp.: 12-18 miesięcy od daty wysyłki, w przypadku uszkodzeń nie spowodowanych przez człowieka.
P: Wysyłka i dostawa?
Odpowiedź: Małe zamówienia są dostarczane za pomocą DHL, Fedex, TNT, UPS, z czasem dostawy w ciągu 4 - 5 dni roboczych.
Zaleca się wysyłanie dużych zamówień drogą morską.




Product Highlights
BP156 OEM 4-20mA czujnik nadajnika wysokiego stabilnego ciśnienia do pomiaru płynów gazu wodnego BP156 Przekaźnik ciśnienia Wprowadzenie czujnika ciśnienia: Czujnik nadajnika ciśnienia BP156 wykorzystuje jako element pomiarowy sygnał z ołojowym rdzeniem izolacyjnego membrany izolacyjnej HT z silnika ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.