Czujnik HT szeroki zakres pomiarów BP170 Czujnik nadajnika ciśnienia do sterowania procesem
Product Details
| Model nr.: | BP170 | Zindywidualizowane: | Zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wyjście: | 4-20mA | Materiały mieszkaniowe: | 316L |
| Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Specyfikacja: | czujnik ciśnienia z krzemu |
| Znak towarowy: | HT czujnik | Pochodzenie: | Chiny |
| Rodzaj: | BP170 Czujnik przetwornika ciśnienia | Zakres ciśnienia: | 0kPa~10kPa...40MPa |
| Podkreślić |
HT pressure sensor for process control,BP170 pressure transmitter with wide range,industrial pressure sensor with warranty |
||
Product Description
Czujnik HT szeroki zakres pomiarów BP170 Czujnik nadajnika ciśnienia do sterowania procesem
BP170 Przekaźnik ciśnienia
Wprowadzenie czujnika ciśnienia:
Czujnik nadajnika ciśnienia BP170 wykorzystuje jądro czujnika o zawartości oleju izolowanego krzemu serii HT jako element pomiaru sygnału.samodzielnie opracowane wysokiej precyzji płyty PCB do konwersji sygnału czujnika na standardowy sygnał wyjściowy wymagany przez klientów. Części, półproduktów,Produkty gotowe są ściśle testowane i przesiewane pod kątem starzenia się, stabilna i niezawodna wydajność, nadająca się do różnych prób ciśnienia
Charakterystyka produktu czujnika nadajnika ciśnienia:
- 1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
- 2Kompaktny i lekki projekt
- 3Wysoka precyzja, cała konstrukcja ze stali nierdzewnej
- 4.regulowane zero i pełna skala
Wykorzystanie czujnika ciśnienia:
- 1Pomiar ciśnienia gazów i płynów nierzędnych ze stali nierdzewnej 316L
- 2. Stosowane w przemyśle morskim i lotniczym
- 3. Używane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
- 4Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Parametry wydajności czujnika nadajnika ciśnienia | |
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |



| Wybór Przykłady czujnika nadajnika ciśnienia |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty odporne na wybuchy nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajnika z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być mniejsze niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami na miejscu oraz zapewnienie niezawodnego uziemienia produktu i zasilania.
5W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20 °C, należy wybrać pierścień uszczelniający typu EPDM O.
6W przypadku braku specjalnych instrukcji można użyć materiałów z kable polietylenowej.Jeśli potrzebujesz innego materiału kabla, proszę określić w formularzu zamówienia.
7W przypadku szczególnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub RF, proszę poinformować nas i wskazać w zamówieniu.
| Przewodnik zamówienia czujnika nadajnika ciśnienia | |||||||||
| BP170X | Analogiczny nadajnik ciśnienia | ||||||||
| Kod | Projekt budowy | ||||||||
| 5 | Wtyczka Packarda | 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra | ||||||
| 7 | Mini złącze Hirschmanna | 8 | Duży złącze Hirschmanna | ||||||
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa lub MPa |
X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | ||||||||
| Kod | Zasilanie | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | Pozostałe ((¢50.4 Flanka) | ||||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel zamknięty wylot 1,5 metra | ||||||||
| B4 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | ||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | ||||||||
| A | Bezwzględna presja | ||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||||||||



Częste pytania:
1P:Czy to firma handlowa?
A:Jesteśmy producentami z ponad 29 letnim doświadczeniem..
2P: Czy mogęProdukty indywidualne?
A: Tak.Świadczymy usługi OEM i Custom-Design.
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
A: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy.
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancyjny wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasze usługi posprzedażowe odpowiedzą na pytania w ciągu 24 godzin, zdalne instrukcje przez sieć PC jestZawsze dostępna.
Product Highlights
Czujnik HT szeroki zakres pomiarów BP170 Czujnik nadajnika ciśnienia do sterowania procesem BP170 Przekaźnik ciśnienia Wprowadzenie czujnika ciśnienia: Czujnik nadajnika ciśnienia BP170 wykorzystuje jądro czujnika o zawartości oleju izolowanego krzemu serii HT jako element pomiaru sygnału.samodzieln...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.