4-20mA czujnik ciśnienia przeciwwybuchowego 24V Przemysłowy czujnik ciśnienia czujnik poziomu
Product Details
| Model: | BP93420-IB | Dostarczać: | 10-36VDC |
|---|---|---|---|
| Wyjście: | 4-20mA | Nitka: | G1/2 G1/4 lub na zamówienie |
| Temperatura odszkodowania: | 0-70 ℃ | Zakres: | 10 kpa ~ 100 MPa |
| Materiał obudowy: | 304SS 316L SS | Dokładność: | ≤0,5% FS |
| Kompatybilność mediów: | Powietrze, woda, olej | Temperatura mediów: | -20℃~85℃ |
| Podkreślić |
4-20mA czujnik ciśnienia odporny na wybuch,Czujnik ciśnienia odporny na wybuch 24V,24V przemysłowy przetwornik ciśnienia |
||
Product Description
BP93420-IB 4-20mA 24V wybuchoodporny czujnik ciśnienia przemysłowego nadajnik przetwornika
Przekaźnik ciśnienia BP93420IB
Wprowadzenie przemysłowego czujnika ciśnienia:
BP93420 - czujnik ciśnienia krzemu przemysłowego z dyfuzji IB jest rodzajem wielofunkcyjnego instrumentu, słynącego ze swojej dokładności i niezawodności.Jego zaawansowana technologia zapewnia dokładne pomiary ciśnienia w wielu zastosowaniachCzujnik ma szeroki zakres pomiarów i może być stosowany w różnych zastosowaniach z różnymi poziomami ciśnienia.
Cechy produktuo pojemności nieprzekraczającej 10 W:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
2Kompaktny i lekki projekt
3. Zero i pełna skala regulowana
4Wysoka precyzja, cała konstrukcja ze stali nierdzewnej
5.regulowane zero i pełna skala
Wnioskio pojemności nieprzekraczającej 10 W:
1Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących ze stali nierdzewnej 316L
2. Stosowane w przemyśle morskim i lotniczym
3. Używane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
4Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Parametry wydajności: | |
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,03%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,03%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |







Wskazówki dotyczące zamawiania
1Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20°C, należy wybrać uszczelniacz O-ring EPDM.
6W przypadku, gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy.Proszę określić w kolejności.
7. W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, proszę poinformować naszą firmę i określić je w zamówieniu
| Przewodnik w zakresie zamówienia | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | - 0.1. . 0,01...100 MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4 ‰ 20 mADC | S5 | 020mADC | |||||
| S2 | 1 ′5VDC | S6 | 0 ̊10VDC | |||||
| S3 | 0 ′5VDC | S7 | 0.5 ∙4.5VDC | |||||
| S4 | 010mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
Pytania i odpowiedzi
Q1:Jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe pakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
BP93420-IB 4-20mA 24V wybuchoodporny czujnik ciśnienia przemysłowego nadajnik przetwornika Przekaźnik ciśnienia BP93420IB Wprowadzenie przemysłowego czujnika ciśnienia: BP93420 - czujnik ciśnienia krzemu przemysłowego z dyfuzji IB jest rodzajem wielofunkcyjnego instrumentu, słynącego ze swojej dok...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Czujnik nadajnika ciśnienia silkonu rozproszonego wypełnionego olejem do badań wody i oleju 19 mm czujnik ciśnienia piiezoresystywnego z krzemu Wprowadzenie czujnika nadajnika ciśnienia HT19F funkcjonuje jako krzemowy czujnik ciśnienia piezoresystywny, z rdzeniem składającym się z bardzo stabilnego ...
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM olej wodny Klejek do napojów Wylotowy czujnik ciśnienia przewodnika BP93420-IIIQT1 Przekaźnik ciśnienia Wprowadzenie czujnika ciśnienia przepływowego: Przesyłacz ciśnienia z płynnym przewódkiem BP93420-IIIQT1 to analogowy nadajnik ciśnienia o płaskiej strukturze błony, który zwi...
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia diafragmy Przekaźnik ciśnienia BPHT24-III Wprowadzenie czujnika ciśnienia z przepływem przewodu: Przekaźnik ciśnienia BPHT24-III jest głównie stosowany do pomiaru ciśnienia w kształtowanej płynnej błocie, antykrystalizacyjnej i antykrystalizacyjnej ...
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-punktowy przełącznik ciśnienia elektroniczny cyfrowy przełącznik ciśnienia z wyświetlaczem LCD BPZK04-2 Elektroniczny przełącznik ciśnienia Wprowadzenie: BPK-ZK04-2 elektroniczny przełącznik ciśnienia to zestaw pomiaru ciśnienia, wyświetlacza sterowania, wyjścia transmisji jako jeden ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.