Pomiar poziomu ze stali nierdzewnej z kołnierzem, czujnik poziomu z obciążnikiem, przetwornik ciśnienia
Product Details
| Dokładność: | 0,5% FS | Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Zakres pomiaru: | 0~10m...400m | Sygnał wyjściowy: | 4-20mA |
| Zasilanie: | DC24V | Nazwa produktu: | Czujnik poziomu ścieków |
| Poziom ochrony: | IP68 | Model: | BH93420-WS |
| Podkreślić |
stainless steel level sensor,flange weight swage pressure transmitter,level measurement pressure sensor |
||
Product Description
Pomiar poziomu ze stali nierdzewnej z czujnikiem poziomu kołnierzowego, przetwornikiem ciśnienia
BH-WS Czujnik poziomu ścieków

Wprowadzenie:
Czujnik poziomuBH93420-WSwykorzystuje precyzyjny element czujnikowy krzemowy piezorezystancyjny umieszczony w stali nierdzewnej 316L dla maksymalnej odporności na korozję. Zaprojektowany do trudnych zastosowań pomiaru cieczy, niezawodnie monitoruje poziomy cieczy w:
- Oczyszczalnie ścieków: Zbiorniki osadu, komory fermentacyjne, klarowniki
- Przetwórstwo chemiczne: Zbiorniki ałunu, zbiorniki magazynowania chemikaliów, zawiesina wapna
- Przemysłowe magazynowanie: Zbiorniki oleju, studzienki ściekowe, zbiorniki wody
Dzięki swojej w pełni spawalnej konstrukcji i uszczelnionej elektronice ten wytrzymały przetwornik wytrzymuje agresywne media, zachowując jednocześnie długotrwałą stabilność - co czyni go idealnym do zanieczyszczonych lub ściernych cieczy.
Cechy produktu:
- Specjalnie zaprojektowany do trudnych warunków
- Oznaczenie przeciwwybuchowe: ExiaIICT6
- Wysoka ochrona: IP68
- Pełna konstrukcja ze stali nierdzewnej 316L z doskonałą odpornością na korozję
- Wysoka precyzja i dobra stabilność
Zastosowania:
- Kompatybilny z cieczami 316LSS, niekorozyjnymi
- Monitorowanie poziomu oleju w zbiornikach oleju napędowego, zbiornikach paliwa i innych pojemnikach na paliwo
- Pomiar poziomu w zanieczyszczonych cieczach, takich jak zbiorniki osadu, klarowniki, komory fermentacyjne, zbiorniki ałunu, zbiorniki magazynowania chemikaliów, studzienki ściekowe i zbiorniki wody
| Parametry wydajności | |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie bezwzględne, ciśnienie hermetyczne |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25ºC | ±0,25% (typ.) ±0,5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,2%FS/rok (maks.) |
| Dryft temperatury zerowej | ±0,01%FS/ºC (>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Dryft temperatury zakresu | ±0,01%FS/ºC (>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | -10-80ºC |
| Temperatura pracy | -20~100ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP67, IP68 |
| Uszczelka O-ring | Guma fluorowa |
| Waga | ~2,1 kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Polietylen, poliuretan, teflon |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 przewody |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC |
| Budowa zewnętrzna |




1. Podczas wyboru należy upewnić się, że mierzone medium jest kompatybilne z elementami produktu, które mają z nim kontakt.
2. Należy określić gęstość mierzonego medium.
3. W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych, prosimy o podanie szczegółów naszej firmie i wskazanie tego w zamówieniu.
4. Aby zapewnić niezawodne działanie produktu, zaleca się, aby użytkownicy instalowali na miejscu urządzenia ochrony odgromowej i zapewnili niezawodne uziemienie produktu i zasilania.
| Przewodnik po zamówieniach | ||||||||
| BH | Kod | Budowa zewnętrzna | ||||||
| WS | Przetwornik ciśnienia | |||||||
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m(H2O) | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Inne | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Typ ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie manometryczne | |||||||
| A | Ciśnienie bezwzględne | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia hermetycznego | |||||||
| Kod | Materiał kabla | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
| C3 | PTFE | |||||||

Product Highlights
Pomiar poziomu ze stali nierdzewnej z czujnikiem poziomu kołnierzowego, przetwornikiem ciśnienia BH-WS Czujnik poziomu ścieków Wprowadzenie: Dzięki swojej w pełni spawalnej konstrukcji i uszczelnionej elektronice ten wytrzymały przetwornik wytrzymuje agresywne media, zachowując jednocześnie d...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.