4-20mA czujnik nadajnika ciśnienia
Product Details
| Model produktu: | BP157 | Zakres: | 0 ~ 10 KPa ~ 20 MPa |
|---|---|---|---|
| Wyjście: | 4-20mA /0,5-4,5VDC | Accoreay: | 0,25% lub 0,5% |
| Materiał obudowy: | 304S.S | Ocena ochrony: | IP65 |
| Model: | 1 | ||
| Podkreślić |
Czujnik ciśnienia przenoszący rdzeń oleju,Mini czujnik silnika ciśnienia krzemowego,Czujnik nadajnika ciśnienia w konstrukcji ze stali nierdzewnej |
||
Product Description
BP157 4-20mA Mini silikonowa izolacja ciśnieniowa Filmu olejowego czujnik prądu przenoszący
Mini silikonowa konstrukcja ze stali nierdzewnej, nadajnik ciśnienia, czujnik oleju, nadajnik ciśnienia 4 20 ma
BP157 WYTRZUJĄCY PRZYCIśnienia
Wprowadzenie czujnika nadajnika ciśnienia
W środku czujnika ciśnienia z rozproszonego krzemu znajduje się cienka folia wykonana z materiału krzemowego.i istnieje szereg małych opór na przeponyKiedy diafragma ulega deformacji, co powoduje zmianę wartości oporu piezoresystywnego,w rozproszonym krzemowym nadajniku ciśnienia zazwyczaj jest wbudowany obwod mostkowyMost składa się z wielu rezystorów, z których jeden jest piezoresystywny.poprzez pomiar zmiany sygnału elektrycznego wyjściowego mostuSygnał wyjściowy może być analogowy (np. napięcie lub prąd) lub cyfrowy (np. kod cyfrowy).
Charakterystyka produktu czujnika nadajnika ciśnienia:
- Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
- Struktura ze stali nierdzewnej o klasie ochrony IP65
- Zero i pełnowymiarowe regulowane
- Wysoka precyzja, cała konstrukcja ze stali nierdzewnej
Zastosowania czujnika nadajnika ciśnienia:
- Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących ze stali nierdzewnej 316L
- Zastosowane w przemyśle morskim i lotniczym
- Używane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
- Wykorzystywane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
Parametry działania czujnika nadajnika ciśnienia:
| Zakres pomiaru | 0kPa 10kPa... 5MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70°C ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~0,1 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ̊20 mA | 12 ̊30VDC | 2/3/4 drutu |
| 010/20mA |
3 przewody |
|
| 0/1 ‡5V | ||
| 0/1 ∆10V | ||
| 0.5·4.5V |
5VDC |

Wymagania dotyczące przepływów czujnika ciśnienia
1Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20°C, należy wybrać uszczelniacz O-ring EPDM.
6W przypadku, gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadkuProszę określić w kolejności.
7W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, proszę poinformować naszą firmę i określić je w zamówieniu.
FQA:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2.P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
Odpowiedź: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb zamówień na dużą skalę.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy.
.
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
Product Highlights
BP157 4-20mA Mini silikonowa izolacja ciśnieniowa Filmu olejowego czujnik prądu przenoszący Mini silikonowa konstrukcja ze stali nierdzewnej, nadajnik ciśnienia, czujnik oleju, nadajnik ciśnienia 4 20 ma BP157 WYTRZUJĄCY PRZYCIśnienia Wprowadzenie czujnika nadajnika ciśnienia W środku czujnika ci...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.