cyfrowy nadajnik ciśnienia OEM nadajnik ciśnienia nadajnik ciśnienia z wyświetlaczem
Product Details
| Model nr.: | BPZ93420-III | Waga: | ~1,2 kg |
|---|---|---|---|
| Moc: | 24VDC (12-32VDC) | Wyjście: | 4-20mA z wyświetlaczem LED lub LCD |
| Typ ciśnienia: | Wskaźnik, Ciśnienie absolutne, Ciśnienie uszczelnione | Znak firmowy: | HT czujnik |
| Typ struktury: | Czujnik ciśnienia z rozproszonego krzemu | Pomiar pomiarowy: | Ciecz i powietrze |
| Ocena dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Dostosowywanie: | OEM i ODM |
| Podkreślić |
Wyświetlacz nadajnika ciśnienia,nadajnik ciśnienia OEM |
||
Product Description
cyfrowy nadajnik ciśnienia OEM nadajnik ciśnienia nadajnik ciśnienia z wyświetlaczem
Inteligentny nadajnik ciśnienia BPZ93420-III
Wprowadzenie inteligentnego nadajnika ciśnienia:
Przekaźnik ciśnienia BPZ93420III przyjmuje izolację piezoresystywną z krzemu serii HTObwód przetwarzania sygnałuprzekształca sygnał czujnika w standardowy sygnał wyjściowy.rygorystyczne badania i badania starzenia części, półproduktów i wyrobów gotowychProdukty zapewniające stabilną i niezawodną wydajność z silną odpornością na zakłóceniaInterfejs ciśnienia nadajnika ciśnienia jest dostępny w różnychformularze
Cechy produktuz inteligentnego nadajnika ciśnienia:
1Szeroki zakres pomiarów, różnorodne formy interfejsów ciśnienia i poziom ochrony IP65.
2. Różne formy sygnałów wyjściowych, regulowane i wyświetlane
3. regulowany punkt zerowy i pełna skala
4Rdzeń wykorzystuje wysoką precyzję i wysoką wydajność rozproszonego krzemuczujniki ciśnienia piezorezystywne
Wnioskiz inteligentnego nadajnika ciśnienia:
1. nadaje się do pomiaru ciśnienia gazów i płynów nieżrącego w stali nierdzewnej 316L
2- ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, energetycznej i hydrologicznej
3Pomiar i kontrola ciśnienia w trudnych środowiskach przemysłowych
4Używane w hydraulicznych i pneumatycznych systemach sterowania
| Parametry wydajności inteligentnego nadajnika ciśnienia | |
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~10kPa...100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ≤ ± 0,1% FS |
| Hysteresa | ≤ ± 0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | Wlewy aluminiowe |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,2 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |






| Przewodnik w zakresie zamówienia | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | |||||||
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||


cyfrowy nadajnik ciśnienia OEM nadajnik ciśnienia nadajnik ciśnienia z wyświetlaczem
Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
Odpowiedź: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w miesiącu, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb zamówień na dużą skalę.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
Product Highlights
cyfrowy nadajnik ciśnienia OEM nadajnik ciśnienia nadajnik ciśnienia z wyświetlaczem Inteligentny nadajnik ciśnienia BPZ93420-III Wprowadzenie inteligentnego nadajnika ciśnienia: Przekaźnik ciśnienia BPZ93420III przyjmuje izolację piezoresystywną z krzemu serii HTObwód przetwarzania sygnałuprzekszta...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.