Mini 0,5-4,5Vdc Wyjściowy czujnik ciśnienia krzemu do badania ciśnienia przemysłowego
Product Details
| Pochodzenie: | Baoji, Chiny | Typ wątku: | Dostosowane |
|---|---|---|---|
| Zakres: | 0-10KPA ~ 60MPA | Temperatura odszkodowania: | -10 ~ 70 ℃ |
| Moc: | 5vdc | Wyjście: | 0,5-4,5 V prądu stałego |
| Specyfikacja: | Dostosowane | Stabilność: | ±0,1%FS/rok |
| Kod HS: | 9026209090 | Accoreay: | 0,5% |
| Podkreślić |
Badanie przemysłowe czujnik ciśnienia krzemu,00,5-4 |
||
Product Description
Mini 0,5-4,5Vdc Wyjściowy czujnik ciśnienia krzemu do badania ciśnienia przemysłowego
HT19-0,5-4,5 V czujnik ciśnienia
Wprowadzenie krzemowego czujnika ciśnienia:
HT19 to krzemowy czujnik ciśnienia piezorezystywny składający się z wysoko stabilnego difusowego elementu krzemu.Efektywnie mierzy ciśnienie płynów i gazów poprzez przenoszenie ciśnienia i izolowanie mierzonego medium przez silikonowy przeboj i silikonowy przeboj olejowy. Standardowe napięcie 0,5-4,5VDC jest wytwarzane przez wyrafinowany obwód wzmacniacza.
Charakterystyka produktu czujnika ciśnienia z krzemu:
- Wykorzystując zaawansowaną technologię i obudowę ze stali nierdzewnej 316L, wraz z materiałami takimi jak tytan i Hastelloy do przewodu.
- Wykorzystanie obwodów grubofilmowych do kompensacji temperatury i punktu zerowego.
- wyjątkowa niezawodność, powtarzalność i stabilność.
Zastosowania czujników ciśnienia z krzemu:
- Przystosowany do pomiaru ciśnienia gazu i cieczy nieżrącego z kompatybilnością ze stali nierdzewnej 316L.
- Zastosowane w różnych obszarach procesów przemysłowych, w tym ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, energetycznej i hydrologicznej
- Używane w przemyśle morskim i lotniczym.
- Odpowiednie do układów sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
- Wykorzystywane w aplikacjach sterowania procesami.
| Parametry wydajności | |
| Zakres pomiaru | - 100 kPa... 0 kPa 10 kPa... 100 MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ±0,1% F.S./Rok (typowy) ±0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Parametry wydajności (kontynuacja) | |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70°C ((≤10MPa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | 0°C~70°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Waga | 30 g |
Konstrukcja krzemowego czujnika ciśnienia:


| Produkcja | Władza | Produkcja |
| 0.5·4.5V | 5VDC | 3 przewody |
| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1. zwrócić uwagę na dopasowanie pomiędzy rozmiarem rdzenia i obudowy nadajnika podczas montażu w celu osiągnięcia
wymagana szczelność powietrza
2Podczas montażu obudowy należy upewnić się, że jest ona ustawiona pionowo i wywierać równomierne ciśnienie, aby uniknąć zatarcia lub uszkodzenia płyty kompensacyjnej.
3Jeżeli medium pomiarowe nie jest kompatybilne z diafragmą rdzeniową i materiałem obudowy (316L), należy podać specjalne instrukcje podczas składania zamówienia.
4. Unikaj naciskania na przepony czujnika rękami lub ostrymi przedmiotami, aby zapobiec uszkodzeniu rdzenia z powodu deformacji lub przebicia przepustki.
5Utrzymać otwarty w kierunku atmosfery port ciśnienia rdzenia miernika ciśnienia i zapobiegać wprowadzaniu wody, pary wodnej lub środków korozyjnych do rdzenia komory ciśnienia ujemnego.
6Jeżeli w przewodzie szpilki wystąpią zmiany, należy sprawdzić etykietę na rdzeniu.
| spółka |




| Pytania i odpowiedzi |
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2.P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
O: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w miesiącu, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb zamówień na dużą skalę.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy.
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
.
6.P: Jaka jest gwarancja produktów? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasze usługi posprzedażowe odpowiedzą na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
Product Highlights
Mini 0,5-4,5Vdc Wyjściowy czujnik ciśnienia krzemu do badania ciśnienia przemysłowego HT19-0,5-4,5 V czujnik ciśnienia Wprowadzenie krzemowego czujnika ciśnienia: HT19 to krzemowy czujnik ciśnienia piezorezystywny składający się z wysoko stabilnego difusowego elementu krzemu.Efektywnie mierzy ci...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.