Czujnik ciśnienia różnicowego nadajnika BP93420D-II
Product Details
| Model: | BP93420D-II | Zakres: | 0-10KPA ~ 2MPA |
|---|---|---|---|
| Moc: | 5VDC/24VDC | Wyjście: | 0.5-4.5V 4-20mA RS485 I tak dalej |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna | Nitka: | Mężczyzna i kobieta G1/4 itd. |
| Typ ciśnienia: | Presja różnicowa | Klasa ochrony: | IP65 |
| Temperatura pracy: | 0-60 ℃ | Złącze: | Big Din lub OEM |
| Podkreślić |
fluid differential pressure transmitter,BP93420D-II pressure sensor,differential pressure transmitter with warranty |
||
Product Description
BP93420D-II czujnik przesyłowy ciśnienia różniczkowego dla ciśnienia różniczkowego w płynie
BP93420DIIDróżnicowyPresurePrzekaźnik
Wprowadzenie nadajnika ciśnienia różnicowego:
Czujnik ciśnienia różniczkowego BP93420DII to urządzenie czujnikowe służące do pomiaru ciśnienia różniczkowego w płynie.Może mierzyć różnicę ciśnienia między dwoma różnymi punktami i jest często stosowany do monitorowania poziomu w rurociąguCzujniki ciśnienia różniczkowego są szeroko stosowane w systemach kontroli przemysłowej, systemach HVAC i zastosowaniach pomiaru poziomu płynu.
Ogólnie rzecz biorąc, czujniki ciśnienia różniczkowego są niezbędne w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych i handlowych, dostarczając krytycznych danych do kontroli przepływu płynu, utrzymania jakości powietrza,i zarządzanie poziomami płynnościIch wszechstronność i niezawodność sprawiają, że są niezbędnymi elementami w wielu systemach, w których konieczne jest dokładne pomiar i monitorowanie różnic ciśnienia.
Cechy produktuz przyrządem do prądu:
- Nadajnik posiada konstrukcję ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest kompaktowy i łatwy w montażu
- Poddawany jest ścisłej kompensacji temperatury i kontroli starzenia, zapewniając stabilną i niezawodną pracę
- Interfejs elektryczny może być wybrany jako opcja podłączenia lub bezpośredniego okablowania.
Wnioskiz przyrządem do prądu:
- Przystosowane do pomiaru ciśnienia różnicowego różnych gazów lub płynów w rurociągach takich przemysłów jak ropa naftowa, chemikalia, energetyka i hydrologia.
- Stosowane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
- Pomiar ciśnienia w rurociągach i komorach piecowych
| Parametry wydajnościz przyrządem do prądu | |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-10KPa......~2MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie różnicowe |
| Jednostronne przeciążenie | ≤ 3 razy wielkość zakresu znamionowego |
| Ciśnienie statyczne | Wartość minimalna między 5 razy zakresem znamionowym lub 7 MPa |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,5% F.S/Rok ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Rok ((> 200KPa) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/°C ((> 100KPa), ± 0,02% FS/°C (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/°C ((> 100KPa), ± 0,02% FS/°C (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50°C ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C,-10-70°C |
| Temperatura pracy | -30°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~100°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Bezpieczne i wybuchoodporne |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~ 0,45 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ̊20 mA | 12 ̊30VDC | 2/3/4 drutu |
| 010/20mA |
3 przewody |
|
| 0/1 ‡5V | ||
| 0.5·4.5V | 5VDC |





| Wskazówki dotyczące zamawianiaz przyrządem do prądu |
1Przy wyborze produktu upewnij się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2W celu zapewnienia niezawodnej pracy zaleca się zainstalowanie trójzaworkowego zbiornika pomiędzy punktem pomiarowym a nadajnikiem,zapewnienie powolnego i równomiernego nacisku na komory ciśnienia dodatniego i ujemnego nadajnika.
3Podczas montażu zaleca się poziomość interfejsów ciśnieniowych na obu końcach, aby zminimalizować wpływ miejsca montażu na produkt.
4W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub zakłócenia częstotliwości radiowych,Proszę poinformować naszą firmę i określić te wymagania w zamówieniu
| Przewodnik w zakresie zamówieniaz przyrządem do prądu | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| DII | Przekaźnik ciśnienia różnicowego | |||||||
| Zakres pomiaru | 0-10KPa......~2MPa | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4 ‰ 20 mADC | S5 | 020mADC | |||||
| S2 | 1 ′5VDC | S6 | 0 ̊10VDC | |||||
| S3 | 0 ′5VDC | S7 | 0.5 ∙4.5VDC | |||||
| S4 | 010mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20×1,5 Mężczyzna | |||||||
| J2 | G1/2 Mężczyzna | |||||||
| J3 | G1/4 Mężczyzna | |||||||
| J4 | 1/2 NPT Mężczyzna | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| D | Ciśnienie różnicowe | |||||||


Product Highlights
BP93420D-II czujnik przesyłowy ciśnienia różniczkowego dla ciśnienia różniczkowego w płynie BP93420DIIDróżnicowyPresurePrzekaźnik Wprowadzenie nadajnika ciśnienia różnicowego: Czujnik ciśnienia różniczkowego BP93420DII to urządzenie czujnikowe służące do pomiaru ciśnienia różniczkowego w płynie.Może ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.