Czujnik ciśnienia BPHT24 z membraną płaską, stal nierdzewna, czujnik ciśnienia 4-20mA, przemysłowy czujnik poziomu
Product Details
| Nr modelu: | BPHT24 | Zakres: | 0-10kpa~35Mpa |
|---|---|---|---|
| Moc: | 24 V prądu stałego | Wyjście: | 4-20mA /0-10VDC itd. |
| Nitka: | G1/2 1/2NPT i tak dalej | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Typ: | Przepłucz czujnik ciśnienia membrany | Medium pomiarowe: | Płyn, gaz, klej do napojów i tak dalej |
| Podkreślić |
Przetwornik ciśnienia błony otworu BPHT24,Przetwornik ciśnienia przepuszczalnika 4-20mA,Czujnik ciśnienia ze stali nierdzewnej 4-20mA |
||
Product Description
4-20mA BPHT24 czujnik nadajnika ciśnienia z strukturą w pełni ze stali nierdzewnej
Przekaźnik ciśnienia BPHT24
Wprowadzenie czujnika ciśnienia diafragmy:
Przekaźnik ciśnienia przepływowego diafragmy BPHT24czujnikDzięki konstrukcji z przędzami i płaskiej strukturze folii nadajnik ciśnienia zapewnia łatwą instalację i precyzyjne możliwości wykrywania ciśnienia.Jest powszechnie stosowany w systemach automatyki do konwersji sygnałów ciśnienia na wyjścia elektryczne, umożliwiające skuteczną kontrolę i monitorowanie.
Cechy produktuz czujnikiem ciśnienia przepuszczalnika przepuszczalnika:
1. Różne opcje interfejsu ciśnienia
2. Zaprojektowane do zastosowań higienicznych w celu zapobiegania średnim skalowaniom
3Wysoka precyzja z całkowicie nierdzewną strukturą
4Łatwe do czyszczenia.
Wnioskiz czujnikiem ciśnienia przepuszczalnika przepuszczalnika:
- Produkt ten jest przeznaczony do pomiaru gazów i płynów nieżrących przy użyciu materiału 316L.
- Jest szczególnie odpowiedni do zastosowań w ochronie środowiska i przemysłu chemicznym.
- Produkt jest również szeroko stosowany w przemyśle morskim i lotniczym ze względu na wysoką niezawodność i dokładność.
- Ponadto nadajnik ten nadaje się idealnie do zastosowań w przemyśle medycznym, biofarmaceutycznym i higienicznym, gdzie najważniejsze są precyzja i czystość.
| Parametry wydajnościz czujnikiem ciśnienia przepuszczalnika przepuszczalnika | |
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,15 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |


| Projekt budowyz czujnikiem ciśnienia diafragmy | |
| Wymiar | ![]() |


| Wskazówki dotyczące zamawiania |
- Przed dokonaniem wyboru należy upewnić się, że badane medium jest kompatybilne z częścią kontaktu produktu.
- Należy pamiętać, że produkty odporne na wybuchy nie są dostarczane z głowicami cyfrowych wyświetlaczy podczas składania zamówienia.
- W przypadku zamówienia nadajnika z głowicą wyświetlacza LCD lub LED należy upewnić się, że zasilanie nie jest mniejsze niż 20VDC.
- Aby zapewnić niezawodną pracę, zaleca się zainstalowanie urządzeń ochrony przed błyskawicami w terenie oraz zapewnienie prawidłowego uziemienia produktu i zasilania.
- Nominalny zakres temperatury roboczej pierścienia O z gumy fluorowej wynosi od -20°C do 250°C. Jeśli temperatura robocza jest niższa niż -20°C, należy wybrać pierścienie O EPDM.
- W przypadku, gdy nie podano specjalnych instrukcji, wykorzystuje się materiał kablowy z polietylenu.Jeśli potrzebujesz innego materiału kabla, proszę określić w kolejności.
- Jeżeli istnieją specjalne wymagania, takie jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia lub silne zakłócenia elektromagnetyczne lub RF, proszę poinformować nas i wskazać je w zamówieniu.
| Przewodnik w zakresie zamówieniaz czujnikiem ciśnienia diafragmy | ||||||||
| BPHT24 | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| T | Przekaźnik ciśnienia odporny na wysoką temperaturę | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||

Częste pytania:
P1: Czy jest pan firmą produkcyjną?
A1: Tak, jesteśmy firmą produkcyjną z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2: Produkty dostosowane do potrzeb
O2: Oferujemy usługi OEM i Custom-Design, aby spełnić Państwa wymagania.
Q3: Gwarancja jakości
Odpowiedź: Nasze produkty są objęte ograniczoną gwarancją od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Zapewniamy bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych produktów w tym okresie gwarancjiProszę pamiętać, że niniejsza gwarancja nie obejmuje urządzeń, które zostały zmodyfikowane, niewłaściwie wykorzystane lub zaniedbane.
P4: Przesyłka i pakowanie
A4: Zazwyczaj wysyłamy nasze produkty za pomocą międzynarodowych usług ekspresowych, takich jak UPS, FedEx, DHL i INT. Przesyłka jest płatna z góry, ale możemy również skorzystać z konta przesyłki do odbioru.Nasze produkty są pakowane zgodnie ze standardowymi wymaganiami w zakresie opakowań eksportowych i zawierają certyfikat inspekcji.
P5: Skontaktuj się z nami
Odpowiedź: Nasz dedykowany zespół sprzedaży jest gotowy pomóc w każdym technicznym lub biznesowym zapytaniu.
Product Highlights
4-20mA BPHT24 czujnik nadajnika ciśnienia z strukturą w pełni ze stali nierdzewnej Przekaźnik ciśnienia BPHT24 Wprowadzenie czujnika ciśnienia diafragmy: Przekaźnik ciśnienia przepływowego diafragmy BPHT24czujnikDzięki konstrukcji z przędzami i płaskiej strukturze folii nadajnik ciśnienia zapewnia ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.