BH93420-3051A Czujnik poziomu ciśnienia wody Przetwornik ciśnienia cieczy z wyświetlaczem Nadajnik poziomu cieczy
Product Details
| Model nr: | BH93420-3051A | Formularz wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 lub HART |
|---|---|---|---|
| Kabel: | PE, PU, PTFE | Dokładność: | 0,25%, 0,3%, 0,5% |
| Materiał przepony: | 316L Stal nierdzewna | Pochodzenie: | Shaan Xi |
| Typ sondy: | Typ sondy | Dostosowywanie: | Dostępne OEM i ODM |
| Podkreślić |
BH93420-3051A Czujnik poziomu ciśnienia wody,Czujnik poziomu ciśnienia wody z wyświetlaczem,4-20mA przetwornik ciśnienia cieczy |
||
Product Description
BH93420-3051A przetwornik poziomu cieczy z wyświetlaczem
BH93420-3051A Woda poziom Transmiter
Wprowadzenie do pomiaru poziomu wody:
Przetwornik poziomu wody BH93420-3051A ma kompaktową strukturę, prostą regulację i elastyczną instalację, co zapewnia użytkownikom łatwość użytkowania. 4~20mA, 0~5v, 0~10mA i inne standardowe tryby wyjścia sygnału mogą być wybierane przez użytkownika zgodnie z potrzebami.
Zastosowanie zasady hydrostatyki do pomiaru poziomu cieczy jest ważnym zastosowaniem czujników ciśnienia. Specjalny kabel z rurką odpowietrzającą pośrodku i specjalna technologia uszczelniania zapewniają wodoszczelność czujnika i sprawiają, że komora ciśnienia odniesienia komunikuje się z ciśnieniem otoczenia, aby zapewnić wysoką precyzję i wysoką stabilność pomiaru.



Cechy produktu pomiaru poziomu wody:
- Konstrukcja dzielona, ułatwiająca okablowanie i kalibrację w terenie.
- Wyświetlacz LED LCD.
- Stopień ochrony przeciwwybuchowej: ExiaIICT6.
- Wysoka ochrona : IP68.
- Kabel: PE, PU, PTFE.
- Kompatybilny z 316LSS, cieczami niekorozyjnymi.
- Monitorowanie poziomu wody w różnych zastosowaniach, takich jak ścieki, przemysłowe i komunalne wody, zbiorniki na wodę, studnie, rzeki, woda morska, jeziora itp.
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i innych zbiorników oleju.
| Parametry wydajności pomiaru poziomu wody | |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400mH2O |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie bezwzględne, ciśnienie hermetyczne |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25ºC | ±0,25% (typ.) ±0,5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,15%F.S/rok (maks.) |
| Dryft temperatury zerowej | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Dryft temperatury zakresu | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Kompensacja temperatury | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Temperatura pracy | -20~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, l1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Uszczelnienie O-ring | Guma fluorowa |
| Waga | ~1,5 kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Polietylen, poliuretan, kabel PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 przewody |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 4 przewody |
| Budowa zewnętrzna |
| Połączenie elektryczne |
| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
2. Należy określić gęstość mierzonego medium.
3. W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych, prosimy o podanie szczegółów naszej firmie i wskazanie tego w zamówieniu.
4. Aby zapewnić niezawodne działanie produktu, zaleca się, aby użytkownicy instalowali urządzenia ochrony odgromowej na miejscu i zapewnili niezawodne uziemienie produktu i zasilania.
| Przewodnik Zamówień | ||||||||||
| BH93420 | Kod | Budowa zewnętrzna | ||||||||
| III | Przetwornik poziomu cieczy z obudową 2088 | |||||||||
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400mH2O | |||||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||||
| S1 | 4~20mADC | S2 | RS485 | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||||
| B5 | 2088 z wyświetlaczem | |||||||||
| B6 | 3051A | |||||||||
| Kod | Typ ciśnienia | |||||||||
| G | Ciśnienie manometryczne | |||||||||
| A | Ciśnienie bezwzględne | |||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia hermetycznego | |||||||||
| Kod | Materiał | |||||||||
| 01 | Stal nierdzewna 304 | |||||||||
| 02 | Stal nierdzewna 316L | |||||||||
| Kod | Materiał kabla | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFE | |||||||||

FAQ:
1. P: Jakie są cechy przetworników czujników ciśnienia?
O: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Dostępne dostosowywanie.
2. P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Zapewniamy usługi OEM i ODM.
3. P: Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
O: Nasze zakłady produkcyjne mogą wyprodukować do 30 000 przetworników czujników ciśnienia miesięcznie, dzięki czemu jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień. Zaleca się jednak wcześniejszy kontakt z naszym zespołem sprzedaży w celu zapewnienia sprawnej produkcji i harmonogramu dostaw.
4. P: Jaki jest typowy okres dostawy?
O: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych. Produkty niestandardowe mogą się różnić.
5. P: Jak wyceniane są produkty? Jakieś rabaty?
O: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I obsługa posprzedażna?
O: Nasza gwarancja wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Państwa pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
Product Highlights
BH93420-3051A przetwornik poziomu cieczy z wyświetlaczem BH93420-3051A Woda poziom Transmiter Wprowadzenie do pomiaru poziomu wody: Przetwornik poziomu wody BH93420-3051A ma kompaktową strukturę, prostą regulację i elastyczną instalację, co zapewnia użytkownikom łatwość użytkowania. 4~20mA, 0~5v, 0...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.